Zavolejte mi
 
Home » Volný čas » Lázeňská místa » Balneoprovoz Priessnitz
Volný čas

Balneoprovoz Priessnitz

Balneoprovoz Priessnitz

Po rozsáhlé rekonstrukci byly v roce 2010 zprovozněny nové, moderní provozy balneo centra v lázeňském domě Priessnitz. Velmi příjemně působí propojení tradiční Priessnitzovské vodoléčby s moderními wellness a beauty aktivitami.

Tradiční procedury

Celkové vyznění evokuje návrat k tradici zakladatele moderní vodoléčby V. Priessnitze. Naleznete zde koupele v dřevěných vanách určených pro tradiční procedury jako je například Priessnitzova jednofázová či dvoufázová pololázeň, Priessnitzův chodníček pro koupele dolních končetin, Saunový svět, kde jsou umístěny aromasauna, finská a parní sauna, ochlazovací bazének, prostor k odpočinku, whirlpool pro 6 osob.

Moderní wellness

Je koncipován jako místo k relaxaci, načerpání sil, nacházení rovnováhy a snižování rizika civilizačních chorob. Obsahuje vany pro tradiční koupele, skotské střiky, hydromasážní vany, bazének pro střídavé koupele dolních končetin. Samostatně umístěn whirlpool pro 4 osoby s prostorem k odpočinku, sprchou. Prostor koupelí působí maximálně vzdušně, jednotlivé procedury jsou odděleny skleněnými paravány.

Individuální techniky

Slouží k celkovému uvolnění, očištění organismu od cizorodých látek a zlepšení stavu pohybového aparátu. Součástí jsou místnosti pro parafínové a rašelinové zábaly a různé druhy masáží, computerovou kineziologii a podologické vyšetření a rehabilitaci.

Beauty studio

Se zaměřuje na formování postavy, zkrášlování těla s vlivem na zevní i vnitřní prostředí těla, zlepšení stavu kůže, pleti, docílení lepší kvality života klientů. Obsahuje moderní vany pro koupele, odpočinková lehátka, prostor pro lymfodrenáže, Waldmann a přístroj pro formování postavy.

Centrum odpočinku a relaxace v odkazu Vincenze Priessnitze PLL a.s. v Jeseníku

Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií evropského fondu pro regionální rozvoj, resp. Regionálního operačního programu Střední Morava.

© 2020 Balneoprovoz Priessnitz | Volný čas Priessnitzovy léčebné lázně - kde zábal dostal své jméno
Voltage Multimedia Studio
ISO
Priessnitzova 12/299, 790 03 Jeseník, Czech Republic | +420 584 491 111
Page generated in 0.5893 seconds | Memory usage: 36 mb / from 160M
Sdílej odkaz na: