Zavolejte mi
 
Home » Dětská léčba » Léčba a indikace » Dětská léčba » Dětské léčebny

Dětské léčebny

Wolker***

Moderně zrekonstruovaná budova s vybavením interiéru, který vyhovuje i dětem s těžkými alergiemi. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV-SAT a telefonem. K dispozici je ošetřovna s nepřetržitou lékařskou službou, inhalatorium, dětská herna, stylová jídelna a vybavené kuchyňky na poschodích.

Mír**

Lázeňský dům je svou dispozicí vhodný k pobytům alergiků. Dvou až třílůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a balkonem jsou orientovány na jih, s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Herna a kuchyňky jsou na poschodí.


Maryčka

Lázeňský dům se nachází v centru lázeňského areálu. Jsou v něm dvou až třílůžkové pokoje, koupelna a WC na poschodí. Stravování je zajištěno v jídelně lázeňského domu Wolker, kde se rovněž nachází nepřetržitá služba lékaře a zdravotních sester. Na lázeňské procedury, rehabilitační bazén a saunu dochází pacienti do okolních balneo zařízení.


Bílý Kříž

Nachází se v centru lázeňského areálu. Vybaven je dvou až třílůžkovými pokojí. Koupelna a WC jsou na poschodí. Je zde k dispozici herna. Stejně jako u lázeňského domu Maryčka je stravování zajištěno v jídelně lázeňského domu Wolker. Zde je také k dispozici nepřetržitá služba lékaře a zdravotních sester. Na lázeňské procedury, rehabilitační bazén a saunu dochází pacienti do okolních balneo zařízení.

© 2020 Dětské léčebny | Léčba a indikace Priessnitzovy léčebné lázně - kde zábal dostal své jméno
Voltage Multimedia Studio
ISO
Priessnitzova 12/299, 790 03 Jeseník, Czech Republic | +420 584 491 111
Page generated in 0.6623 seconds | Memory usage: 35.25 mb / from 160M
Sdílej odkaz na: